PRAZNOVALI SMO V OBČINI DOL

Kot smo najavljali, smo 18. junija gostovali v Lazah ob odkritju spominske plošče hraniteljem orožja (tajna skladišča), naši člani so posadili še nekaj lip v parku spomina, zvečer pa sodelovali na okrogli mizi, ki jo je v sodelovanju z nami pripravila občina Dol.

Foto PVDS-SE: ekipno delo, lipa zelenela bo …
Foto PVDS-SE: sejalci in “nadzorniki”
Foto PVDS-SE: udeleženci okrogle mize v Dolskem

Janez Portir