Kot smo najavljali, smo 18. junija gostovali v Lazah ob odkritju spominske plošče hraniteljem orožja (tajna skladišča), naši člani so posadili še nekaj lip v parku spomina, zvečer pa sodelovali na okrogli mizi, ki jo je v sodelovanju z nami pripravila občina Dol.



